حامیان
شرکت لویدزپایگاه خبری تحلیلی سلامت، ایمنی و محیط زیستشرکت طرح و توسعه آبسان پارسشرکت ژیوار سازه گستر کاراشرکت آذر پی آب سبلانپورتال جامع ساخت و سازمرکز ملی مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایرانسیویلیکاانجمن زیست محیطی بلوط لرستانPngeastern medetrinian universityهمایش برند سازیanaznnvشرکت مخابراتی ودا فونگروه صنعتی پاسارگادconference alertماهنامه حریقسایت خبری SINA PRESSپایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش های علمی پژوهشیHSE دانشگاه شهید بهشتیشبکه خبری فراخوان کنفرانس های داخلی و خارجیسایت خبری HSE EXPERTآسان همایششرکت آی سیم
اخبار سایت
بارگزاری مجموعه مقالات منتخب پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی

بارگزاری مجموعه مقالات برگزیده پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی در پایگاه تلگرامی کنفرانس جهت دسترسی علاقه مندان و محققان محترم:

ادامه مطلب ...


زمان بندی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی

زمان بندی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی و جزئیات سخنرانی های مربوطه به شرح موجود در قسمت ادامه مطلب می باشد. تمامی متخصصین و شرکت کنندگان محترم می توانند طبق زمان های ارائه شده جهت حضور در همایش اقدام فرمایند:

ادامه مطلب ...


اطلاعیه

آخرین مهلت ثبت نام در تمامی بخش های پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی تا تاریخ 7 آذر ماه 1395 تمدید شد. لازم به ذکر است تاریخ مذکور غیرقابل تمدید خواهد بود:

ادامه مطلب ...


دکتر سعید گیوه چی سخنران کلیدی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی

طبق تاییدیه دبیرخانه مرکزی و هیات علمی همایش، دکتر گیوه چی به عنوان سخنران کلیدی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی (17 آذر ماه 1395) انتخاب گردید. محوریت سخنرانی و موضوعات مورد تحلیل ایشان متعاقبا اعلام خواهد گردید:

ادامه مطلب ...


ابلاغ مصوبه تغییر تاریخ برگزاری

عطف به مصوبه شماره 6563/295 هیأت مدیره و کمیسیون اجرایی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم­های امنیتی، اصلاحیه ­ای مبنی بر تغییر تاریخ برگزاری همایش صادر و جهت انتشار به واحد­ها و رسانه ­های مربوطه ابلاغ گردید.

ادامه مطلب ...


اسامی سازمان ها، ادارات دولتی و شرکت های شرکت کننده در همایش HSE

مدیران، پرسنل و نمایندگان معرفی شده ادارات، سازمان ها و شرکت ها جهت حضور در پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی به ترتیب زیر اعلام می گردد:

ادامه مطلب ...


برگزاری نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی در تاریخ 19 آبان 95

به اطلاع می رساند بخش نمایشگاه پنجمین همایش و نمایشگاه HSE و سیستم های امنیتی در تاریخ 19 آبان 1395 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید. باتشکر از کلیه علاقه مندان شرکت کننده در این رویداد به استحضار می رساند بخش همایش و ارائه سخنرانی ها در تاریخ 17 آذرماه 1395 برگزار خواهد گردید.

ادامه مطلب ...


اطلاعیه مهم / شرایط و مهلت ثبت مقالات در ژورنال های ISI با ضرایب IF متفاوت

بنابه تأیید هیأت مدیره همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی، علاقه مندان جهت چاپ مقالات پذیرش شده خود در ژورنال های خارجی (ISI) می توانند طبق دستورالعمل و فرمت ارائه شده در قسمت ادامه مطلب اقدام نمایند. مهندسین، پژوهشگران و دانشجویان محترم توجه داشته باشند که در حال حاضر فقط تعداد محدودی از ظرفیت مجلات مزبور برای دبیرخانه HSE موجود می باشد:

ادامه مطلب ...


اعلام نتایج داوری مقالات ارسالی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE

از تمامی محققین، دانشجویان و پژوهشگرانی محترم تقاضا می شود جهت مشاهده نتیجه داوری مقالات ارسالی به پنل کاربری خود مراجعه نموده و هر چه سریعتر نسبت به تکمیل مراحل صدور گواهینامه و واریز وجوه مربوطه اقدام فرمایند:

ادامه مطلب ...


اطلاعیه اسامی اعلامی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ جهت حضور در پنجمین کنفرانس بزرگ HSE

حضور مدیران ارشد، رؤسای گروه های ایمنی و بهداشت کار و کارشناسان ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ (سهامی خاص) در پنجمین همایش و نمایشگاه بزرگ HSE و سیستم های امنیتی ( 19 آبان 1395):

ادامه مطلب ...


اهدای جوایز به قید قرعه بین حاضرین در همایش

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رساند با تصویب شورای راهبردی همایش، مطابق سنوات پیشین به 3 نفر از حاضرین در همایش به قید قرعه 3 عدد ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد گردید. 

ادامه مطلب ...


سخنرانی کلیدی پروفسور مشکاتی با موضوع نقش فاکتورهای انسانی در حوادث

به استحضار کلیه علاقه مندان می رساند، پروفسور مشکاتی استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و مشاور سازمان ملل متحد در حادثه اتمی فوکوشیما، سخنرانی کلیدی با موضع "نقش فاکتوزهای انسانی در حوادث" ارائه خواهند نمود. همچنین شرح کامل خبر مصاحبه تیم خبرنگاری پنجمین کنفرانس HSE با ایشان و هیأت همراه متعاقباً در رسانه های عمومی جهت بهره مندی علاقه مندان پخش خواهد گردید:

ادامه مطلب ...


فهرست نشریات بین المللی که امکان چاپ مقالات پذیرفته شده در همایش را دارند

به اطلاع می رساند مقالاتی که در این همایش بصورت شفاهی پذیرش شوند امکان چاپ در نشریات ISI و ISC را بدون داوری مجدد دارند. بدیهی است این امکان مشروط به رعایت اصول کلی چاپ مقالات ISI و ISC و پرداخت هزینه جداگانه استعلام شده از نشریات مذکور خواهد بود.

ادامه مطلب ...


صدور تأییدیه علمی همایش HSE توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی مصوبه ای محتوای علمی پنجمین همایش بین المللی HSE را مورد تأیید قرار داد و لینک اعتبارسنجی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه hse و سیستم های امنیتی در وزارت علوم ثبت گردید:

ادامه مطلب ...


حضور مدیران و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در همایش

با توافقات صورت گرفته،نمایندگان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران در همایش حضور بهم رسانده و از نمایشگاه تخصصی بازدید بعمل خواهند آورد.

ادامه مطلب ...


پشتیبانی خبری اطلاعیه های پنجمین همایش HSE

تمامی اساتید، مخاطبان، نمایندگان شرکت ها و سازمان های دولتی جهت آگاهی از اطلاعیه های منتشره هیأت مدیره همایش ملی HSE می توانند به در تمامی ساعات به سامانه های خبری مذکور مراجعه نمایند:

ادامه مطلب ...


کارگاه تخصصی پیشرفته مدیریت و مهندسی HSE در مهندسی آب و فاضلاب؛ 6 آبان 95

 بدینوسیله به استحضار علاقه مندان و پژوهشگران می رساند کارگاه تخصصی پیشرفته مدیریت و مهندسی HSE در مهندسی آب و فاضلاب؛ در تاریخ 6 آبان 1395 برگزار می گردد.

ادامه مطلب ...


طرح گزینش رسانه برتر پنجمین کنفرانس بزرگ HSE

کلیه مجموعه های خبری، رسانه ها، کانال های خبری و مراکز اطلاع رسانی جمعی می­ توانند در طرح گزینش رسانه های برتر HSE، اعلام آمادگی نمایند:

ادامه مطلب ...


گزارش فعالیت های دبیرخانه مرکزی پنجمین کنفرانس بزرگ HSE

نظر به برگزاری پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی در آبان 1395 و کارگاه تخصصی پیشرفته مدیریت و مهندسی HSE در مهندسی آب و فاضلاب؛ گزارش عملکرد دبیرخانه مرکزی کنفرانس به شرح زیر ایفاد حضور می گردد:

ادامه مطلب ...


تمدید مهلت ارسال مقالات کنفرانس HSE

بنابه حجم انبوه مقالات و ترافیک ارسال و بررسی هیأت های داوری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی HSE و سیستم های امنیتی، مهلت ارسال مقالات و فرمت های مقالات ISI تا تاریخ 5 آبان ماه 1395 تمدید گردید:

ادامه مطلب ...


اطلاعیه دبیرخانه مرکزی پنجمین کنفرانس HSE مبنی بر  تکمیل اطلاعات ثبت نام

جهت تکمیل اطلاعات بایگانی دبیرخانه مرکزی HSE، از تمامی کاربران و مخاطبان حوزه HSE درخواست می گردد نسبت به آپلود تصویر پرسنلی 4*3 به پنل کاربری شخصی خود در سامانه کاربران مراجعه نمایند:

ادامه مطلب ...


اطلاعیه/ ثبت نام در همایش

ثبت نام در بخش های مختلف همایش آغاز شد. علاقه مندان جهت ارائه مقاله نیز می توانند با مراجعه به منوی "فایل ها" فرمت فارسی و انگلیسی را دریافت نمایند. همچنین جدول هزینه ها در منوی هزینه ها جهت اطلاع و استفاده عزیزان موجود می باشد.

ادامه مطلب ...


انتصاب دبیر ارشد اجرایی همایش جناب دکتر عباس علاف صالحی

انتصاب دکتر عباس علاف صالحی به عنوان دبیر اجرایی پنجمین همایش و نمایشگاه تخصصی HSE و سیستم های امنیتی و اعطای حکم اجرایی ایشان جهت آغاز به کار دبیرخانه مرکزی همایش:

ادامه مطلب ...


فراخوان تخصیص غرفه در نمایشگاه تخصصی

علاقه مندان جهت ثبت نام و بهره مندی از فضای غرفه بندی در نمایشگاه تخصصی جانبی، پس از دریافت و تکمیل فرم مربوطه می توانند با دبیرخانه مرکزی تماس حاصل نمایند:

ادامه مطلب ...


جزئیات اختصاص محل غرفه های نمایشگاهی

اولویت بندی مکانی غرفه های ثبت نامی برای شرکت ها و سازمان های ذیربط بر حسب ترتیب تاریخ ثبت نام خواهد بود:

ادامه مطلب ...


مصوبه هیات مدیره مبنی بر تعداد مقالات مجاز

تعداد مقالات مجاز جهت ارائه توسط هر نفر 3 مقاله بوده و رعایت فرمت اصلی همایش HSE در ارائه مقالات الزامی است:

ادامه مطلب ...


امکان دریافت گواهی زودهنگام

به استحضار می رساند با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت محترم علوم و مصوبه شورای راهبردی همایش، علاقه مندان می توانند نسبت به دریافت زودهنگام گواهی مقاله اقدام نمایند.

ادامه مطلب ...


فراخوان جذب اعضای هیأت داوری

دبیرخانه مرکزی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی در راستای تکمیل هیأت داوری و علمی از متخصصین و اساتید دانشگاه واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد:

ادامه مطلب ...


فراخوان مقالات پنجمین همایش و نمایشگاه HSE و سیستم های امنیتی (آبان 95)

فراخوان مقالات برتر پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی 19 آبان ماه 1395:

ادامه مطلب ...


فراخوان مقالات برتر HSE

دبیرخانه دائمی پنجمین همایش و نمایشگاه سالانه HSE و سیستم های امنیتی مقاله می پذیرد. مزایای ارائه مقاله در همایش به شرح زیر می باشد:

ادامه مطلب ...


همایش تقدیر از بهترین های HSE

پانل تخصصي حوادث ملي: (فرصت يا تهديد) با مديريت دكتر ايرج محمد فام همزمان با همايش تقدير از برترين هاي hse سال ١٣٩٤
پنجشنبه ، ٣١ تيرماه ، ساعت ١٥ الي ١٧ ثبت نام رايگان  تلفن: 66191000- ٢٢٤٧٦٥٤٢

ادامه مطلب ...


شرکت تخصصی IT و سخت افزار عطران (ارائه تمامی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر)

شرکت تخصصی IT و سخت افزار عطران، زیرمجموعه مرکز مهندسی ماه دانش عطران دارای نشان تخصصی رتبه یکم جامعه مهندسین سخت افزار کشور، نسبت به ارائه خدمات کامپیوتری و سخت افزاری مشروحه به عموم اقدام می نماید:

ادامه مطلب ...


محورهای همایش

راهکارهای ارتقاء بهداشت، ایمنی و محیط زیست در مدیریت شهری

تحليل حوادث صنعتي جهت ترويج ايمني و آموزش HSE

شاخص های مدیریتی HSE_MS

روش هاي نوين در ارزيابي و طبقه بندي مخاطرات

طراحي ذاتاً ايمن صنايع فرايندي

کاربرد نرم افزارهاي حرفه­ اي در مدیریت و مهندسي HSE

آناليز پيامدهاي حوادث در واحدهاي صنعتي

بومی سازی و نگهداشت پذیری سامانه های مدیریت HSE

طراحي و اجراي طرح واكنش اضطراري

HSE در صنایع ساخت و ساز

صنعت بیمه و ارتباط آن با شاخص های ریسک و HSE

تجهيزات و ابزار جديد ايمني

سیستم های امنیتی

نظام اداری و ارتقاء ساختار HSE در صنایع عمده کشور

HSE و مدیریت ریسک و بحران

مباحث حقوقی HSE

دبیرخانه کنفرانس

تهران، صندوق پستی 171-13185
تلفن مرکزی دبیرخانه: 66191000 (021)
فکس مرکزی: 89779269 (021)
پست الکترونیک: info@hseco.ir

سخنرانان کلیدی

 

photo_2016-09-14_19-55-52_1 

پروفسور مشکاتی

استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

(تله کنفرانس)

 

6

دکتر سعید گیوه چی

هیأت علمی، گروه مدیریت سوانح

دانشگاه تهران

 

 photo_2016-11-06_12-25-11

دکتر هاشم ستاره

مدرس دانشگاه

 

photo_2016-09-13_16-30-54

دکتر کامران سپانلو

رئیس نظام ایمنی هسته ای کشور

 

 

دکتر علی اکبر نظام آبادی

 دانشگاه شهید بهشتی

 

پنجمین همایش و نمایشگاه HSE و سیستم های امنیتی

 دکتر فرشاد وزین رام

دانشگاه شهید بهشتی

 

پوستر همایش
ما را در شبکه های اجتماعی ببینید

TELEGRAM_1

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
تاریخ های مهم همایش
تاریخ برگزاری
»
1395/09/17
مهلت ارسال مقاله
»
1395/08/28
امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶